Skip links

Andrea Musilová

Andrea Musilová

Poradenství
Jmenuji se Andrea Musilová a několik let se věnuji oblasti výživy a hlavně hubnutí, což mě baví a naplňuje. Mým cílem není jen zredukovat hmotnost klientů, ale pokusit se i změnit jejich celkový životní styl. Dnes už vím, jak tělo funguje, co ke zdraví potřebuje a kdy se cítí v celkové pohodě. Baví mě předávat druhým to, k čemu jsem dospěla díky vlastnímu poznání a studiu. Učit „to“ ostatní mě naplňuje každý den! Mým hlavním cílem je naučit klienta kvalitně a správně jíst, používat dostupné potraviny, připravovat si jídlo zdravěji a orientovat se více v nabídkách prodejen, v restauracích a vůbec v běžném, tolik hektickém životě. Každému na míru vypracuji individuální rámcový jídelníček na 14 dní + edukační materiály (nákupní seznam, obrázky vhodných potravin, teoretické informace, informace zaměřené dle typu plánu, tipy na vhodné svačinky, …) Můj jídelníček učí jednoduše a zábavně převést vše do praxe.

Výživový plán pro redukci hmotnosti na míru

3 200 Kč  (3-měsíční kurz – 5 sezení)

Kompletní výživový plán pro redukci hmotnosti na míru

4 200 Kč

pro ty, kteří potřebují a chtějí dlouhodobější podporu a motivaci (6-měsíční kurz – 8 sezení)

Nadstandardní výživový plán pro redukci hmotnosti na míru

5 200 Kč

pro ty, kteří potřebují a chtějí dlouhodobější podporu, motivaci a mají zájem změnit svůj dosavadní životní styl. Plus navíc: společný nákup v supermarketu nebo ve zdravé výživě (6-měsíční kurz – 8 sezení

Platba: Hotovost, převod na účet, dárkový poukaz

„Nikdy není pozdě začít se změnou životního stylu.“

Oficiální informace: 

Andrea Musilová,
IČ: 88610985

Objednejte se

Telefon: +420 734 642 071

    Kliknutím na tlačítko Odeslat zprávu souhlasím s tím, že Centrum Letokruh jako správce osobních údajů bude zpracovávat moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem kontaktování a zodpovězení případného dotazu, včetně zasílání nabídek a služeb. Další informace ke zpracování osobních údajů, včetně způsobu, jak odvolat souhlas, naleznete zde.