Skip links

Ing. Blanka Černá

Ing. Blanka Černá

Poradenství
Jmenuji se Blanka Černá. Už od dětství mě zajímaly věci mezi nebem a zemí. Při svém hledání jsem prošla spoustou metod a nauk. Zlom přišel až po mé cestě do Indie, umocněné návštěvou Knihovny palmových listů. Pak jsem objevila homeopatii a Mohendžodáro a na vlastní kůži jsem prožila, co všechno tyto metody nabízí…jemně nás vrací k spojení se sebou, vnitřní harmonii, životní síle, zdraví a plnému prožívání šťastného života. Cítím vděčnost za tohle poznání i možnost nabídnout ho i ostatním….

Specializace

Homeopatie

600 Kč/ 60 min

Bachovy a Platbos esence
konzultace a osobní lahvička

350 Kč / 30 min

Tantra jóga pro ženy Mohendžodáro

skupinové akce

Platba: Hotovost, převod na účet

„Všechny odpovědi a schopnosti najdete v sobě, jen je potřeba znovu najít spojení se sebou, objevit, kdo opravdu jste. Každý člověk má právo být sám sebou.“

Oficiální informace: 

Ing. Blanka Černá
IČ: 42897653

Objednejte se

Telefon: +420 602 129 007

    Kliknutím na tlačítko Odeslat zprávu souhlasím s tím, že Centrum Letokruh jako správce osobních údajů bude zpracovávat moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem kontaktování a zodpovězení případného dotazu, včetně zasílání nabídek a služeb. Další informace ke zpracování osobních údajů, včetně způsobu, jak odvolat souhlas, naleznete zde.