Skip links

Ing. Lenka Urban

Ing. Lenka Urban

Životní a emoční koučink
Jsem průvodkyní na cestě za sebepoznáním a podporovatelkou citlivého přístupu v komunikaci. Pomáhám lidem pohnout se z místa a porozumět souvislostem v jejich životě. Potlačováním svých emocí a potřeb, abych vyhověla ostatním, jsem si přivodila pracovní vyhoření a vážnou nemoc. Učitele, kteří mě naučili rozkrývat, kdo jsem a co je pro mě dobré. Rozhodla jsem se inspirovat ostatní a podporovat je v tom, aby začali žít život, který jim dává smysl.

Specializace

Životní a emoční koučink
1.500,-
(1 setkání 90 minut)

Životní a emoční koučink
4.000,-
(3 setkání, 90 minut)

Platba: hotovost, bankovní převod

S čím se na mě můžete obrátit?

  • Životní a emoční koučink zaměřený na hledání řešení
  • Podpora při hledání souvislostí mezi životním stylem a zdravotními potížemi
  • Podpora při životních rozhodnutích

 

Jsem tady, abych Ti pomohla vyřešit Tvé téma, rozhodnutí nebo problém, který Tě zatěžuje.  Během cesty k řešení Ti pomůžu přenést se přes překážky, podpořím Tě v době, kdy Ti budou docházet síly a víra, že cíle dosáhneš.

Jsem tady, abych Tě naučila, jak naslouchat sobě i druhým a vyjadřovat se beze strachu z odmítnutí nebo zesměšnění. Naučím tě umění empatie, které Ti pomůže následovat své touhy a zároveň být v harmonii s ostatními.

Pomůžu Ti nahlédnout na Tvé zdraví z širší perspektivy a najít mechanizmy, které Ti škodí. Nastavíš si kroky, které upraví Tvůj životní styl tak, aby Ti více prospíval.

Těším se na společné AHA momenty, Lenka

„Jsi víc, než si myslíš.“

Oficiální informace: 

Ing. Lenka Urban
IČ: 70038635

Objednejte se

+420608706534

    Kliknutím na tlačítko Odeslat zprávu souhlasím s tím, že Centrum Letokruh jako správce osobních údajů bude zpracovávat moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem kontaktování a zodpovězení případného dotazu, včetně zasílání nabídek a služeb. Další informace ke zpracování osobních údajů, včetně způsobu, jak odvolat souhlas, naleznete zde.