Skip links

Mgr. Patricie Hábová

Mgr. Patricie Hábová

Transformační léčení
Jmenuji se Patricie Hábová a poskytuji klientům svoji péči pod názvem Transformační léčení. Jedná se o můj vlastní způsob práce, při kterém přenastavujeme hluboká nastavení, která působí problémy v nejrůznějších oblastech - zdraví, psychika, vztahy, práce... Na své životní cestě jsem se setkávala s mnoha vlastními tématy, která se hlásila o pochopení a zpracování, až jsem dospěla do bodu, kdy se mi otevřela schopnost komunikovat na podvědomé úrovni energií a informací a propojovat klienty s nekonečnou moudrostí Univerza, které pro nás má vše potřebné pro zpracování konkrétních témat.

Specializace

NÁRUČ KRYSTALŮ

Individuální (75 min.) 700 Kč / Skupinka (90 min.) 300 Kč

TRANSFORMAČNÍ LÉČENÍ

2000 Kč / 3 hodiny

KRYSTALOVÉ PORADENSTVÍ

600 Kč / 50 min.

Platba: Hotovost, bankovní převod

S čím se na mě můžete obrátit?

Nezřídka se stává, že se nacházíme ve stavu jakékoliv disharmonie, ať už se jedná o rovinu zdraví tělesného, zdraví mentálního nebo zdraví psychického, citového… Můžeme mít pocit, že ztrácíme v životě směr, že se nám v životě dějí věci, které nás zastavují, nepodporují nás a zlobíme se, když na nás doléhá frustrace…

Dalo by se pokračovat ve výčtu dalších nepříjemnych vlivů a situací, které nás mohou zatěžovat…

Společně tedy můžeme pojmenovat novou realitu, kterou si přejeme ve svém životě vytvořit a otevřením se nekonečné moudrosti Vesmíru, který nás dalece přesahuje, přivést do života uvolnění, radost, uzdravení, jednoduše cokoliv po čem toužíme:)

Za svým zázrakem si jde každý sám.

Oficiální informace: 

Mgr. Patricie Hábová
IČ: 68099657

Objednejte se

Telefon: +420 777043454

    Kliknutím na tlačítko Odeslat zprávu souhlasím s tím, že Centrum Letokruh jako správce osobních údajů bude zpracovávat moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem kontaktování a zodpovězení případného dotazu, včetně zasílání nabídek a služeb. Další informace ke zpracování osobních údajů, včetně způsobu, jak odvolat souhlas, naleznete zde.