Skip links

Ivana Pokorná

Ivana Pokorná

Masérka
Jmenuji se Ivana Pokorná, k masážím a hlavně Dornově metodě jsem se dostala přes zdravotní problémy své a mojí rodiny. I když jsem vystudovala zdravotnickou školu, vedlo mě to spíše k alternativní péči. Při masážích přistupuji ke klientům celostním způsobem, to znamená, že mne zajímá nejen tělo, ale i mysl a duše. Všechny tyto součásti k nám patří a komunikují spolu, proto se i nerovnováha v duši člověka může projevit na těle a naopak. Mým záměrem je poskytnout Vám péči a podporu na cestě k harmonii ve Vašem životě.

Specializace

Baňkování, GUA-SHA

Dornova metoda plus

Klasická masáž

Cena: 60 minut / 800,-

Platba: Hotovost, převod na účet, dárkový poukaz

S čím se na mě můžete obrátit?

Kromě Vašich slov poslouchám i Vaše tělo a svou intuici. Snažím se najít kořen problému.

Metody, které používám:

  • Dornova metoda
  • Baňkování, Gua-sha
  • Klasická masáž
  • Breussova masáž
  • Harmonizace čaker

Při masáži kombinuji více druhů metod dle stavu klienta a potřeby. Součástí mé práce je vedení klienta k trpělivosti, neboť dlouhodobější a jemnější práce je většinou nejúčinnější.

Když se chce, všechno jde!

Oficiální informace:
Ivana Pokorná,
IČ: 03144798

Objednejte se

Telefon: +420 734 592 029

    Kliknutím na tlačítko Odeslat zprávu souhlasím s tím, že Centrum Letokruh jako správce osobních údajů bude zpracovávat moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem kontaktování a zodpovězení případného dotazu, včetně zasílání nabídek a služeb. Další informace ke zpracování osobních údajů, včetně způsobu, jak odvolat souhlas, naleznete zde.