Skip links

MUDr. Magdalena Sladká

MUDr. Magdalena Sladká

Poradenství
Od 1. 9. 2022 je možné se objednávat na středy.


Několik let se věnuji kraniosakrální terapii a s tím spojenému odkrývání psychosomatických souvislostí mezi nemocí člověka a jeho životem, které jsem při práci lékaře v klasickém zdravotnickém systému postrádala nejen právě jako lékař, ale i jako pacient. Vlastní zdravotní potíže a současně neschopnost plně někoho vyléčit předpisem léků mě přivedla k hledání příčiny a léčby v mém životě, v mé hlavě a v mém srdci. A od té doby svým klientům nepřeji nic menšího - než aby hledali a našli.

Specializace

Kraniosakrální terapie

750 Kč/60 min
500 Kč /zkrácená délka ošetření (např. děti)

Platba: Hotovost, převod na účet, dárkový poukaz

S čím se na mě můžete obrátit?

Kraniosakrální terapie je velmi jemná manuální technika, která skrze práci s kraniosakrálním systémem ovlivňuje stav celého organismu jako celku. Během terapie dochází k velmi hlubokému uvolnění těla srovnatelnému s meditací a to je okamžik, kdy je organismu umožněno aktivovat sebeúzdravné mechanismy. Podstatou kraniosakrální terapie je tedy návrat k celistvé rovnováze organismu a tím ke svému přirozenému stavu, zdraví.

Jak terapie probíhá?

Během ošetření je klient oblečen a není z jeho strany vyžadováno nic jiného než uvolnění se na lehátku a ideálně soustředění se na vlastní dýchání. Terapeut odlehčeným dotykem pokládá ruce na různé části těla včetně hlavy klienta a skrze dotek mu naslouchá podobně, jako psycholog naslouchá skrze slova. A tělo klienta reaguje na dotek tím, že začne naslouchat samo sobě, až skrze dotek dojde k uvolnění tlaku či pnutí, které se kdekoliv v těle nachází. Terapeut tedy skrze dotek pouze umožňuje uzdravení do té míry, do jaké si určí tělo samo. Takové uvolnění může někdy probíhat i několik minut a citlivější klienti mohou sami vycítit změny probíhající v jejich těle, ať už motorické či senzitivní. Někomu se naopak během ošetření mohou vybavit zrakové vjemy, představy, vzpomínky, pocity či emoce. Jakákoliv reakce je v pořádku.

„Nejlepší nemoc je ta, kterou nikdy nedostanete. Ale ještě lepší je ta, kterou dostanete, pochopíte a dovolíte, aby Vás proměnila. Protože nic jiného než Vaši proměnu k lepšímu nemá Vaše nemoc za úkol. Proto je Vaším darem.“

Oficiální informace: 

MUDr. Magdalena Sladká,
IČ: 04027841

Objednejte se

Telefon: +420 775 064 500

    Kliknutím na tlačítko Odeslat zprávu souhlasím s tím, že Centrum Letokruh jako správce osobních údajů bude zpracovávat moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem kontaktování a zodpovězení případného dotazu, včetně zasílání nabídek a služeb. Další informace ke zpracování osobních údajů, včetně způsobu, jak odvolat souhlas, naleznete zde.