Skip links

MVDr. Martina Kuželová

MVDr. Martina Kuželová

Poradenství
Jmenuji se Martina Kuželová a věnuji se homeopatii a Bachovým esencím. Homeopatie mě nadchla svým celostním přístupem s využitím vlastních ozdravných mechanismů organismu. Je bezpečná a nemá vedlejší nežádoucí účinky. Stejně tak mě oslovily již před lety Bachovy květové esence, které pomáhají zvládnout nejrůznější emoce, harmonizovat mysl, a tím i nastartovat přirozenou obranyschopnost organismu.

Specializace

Homeopatie

600 Kč/ 60 min

Bachovy květové esence

600 Kč/ 60 min

Tematické semináře

Platba: Hotovost, převod na účet, dárkový poukaz

S čím se na mě můžete obrátit?

Cílem a posláním homeopatické léčby je obnovení harmonie organismu. Homeopatie je založená na zkoumání organismu a jeho symptomů jako celku, které potom i jako celek harmonizuje. Využití homeopatie je opravdu široké. Homeopatie je bezpečná, vhodná pro všechny a nemá vedlejší účinky. Je schopná pomoci při akutních i chronických stavech, při vyčerpání, emoční nerovnováze, odbourání stresu, a z něj pramenících problémů, při regeneraci organismu, po sportovních výkonech, při adaptaci na nové prostředí apod.

„Náhoda neexistuje, všechno se děje ve správný čas a z nějakého důvodu. Pokud jej právě teď nevidíme, časem pochopíme proč tomu tak bylo a začne to dávat smysl.“

Objednejte se

Telefon: +420 604 831 249

    Kliknutím na tlačítko Odeslat zprávu souhlasím s tím, že Centrum Letokruh jako správce osobních údajů bude zpracovávat moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem kontaktování a zodpovězení případného dotazu, včetně zasílání nabídek a služeb. Další informace ke zpracování osobních údajů, včetně způsobu, jak odvolat souhlas, naleznete zde.