Skip links

Ing. Věra Strnadová

Ing. Věra Strnadová

Poradenství
Jsem průvodkyní vědomou výživou těla i duše a autorkou knížky Vtipné kaše. Živé potraviny, pohyb, dech, meditace, práce s myslí a emocemi, masáže, vůně, barvy, zvuky, předměty a bytosti, kterými se obklopujeme... to vše je nám výživou. Mým posláním je rozpohybovat vaši energii a dát vám informace, jak sami o sebe pečovat... svobodně a nezávisle. Mám dar cítit energie, volím výživu na míru přesně vašemu tělu tady a teď a pomáhám vám učinit kroky ke změně. Pracuji s terapií Access Bars®, která skrze tělo startuje proces rozpouštění blokád a programů, jež jste si ve svém životě (nevědomě) nastavili. Tento proces pak usnadňuje změny a pomáhá žít život vědoměji a šťastněji. Moje aura silně působí na okolí, pouhá má přítomnost pomáhá rozpohybovat energii ostatních. Jsou-li připraveni, přivádím jejich vize k životu. K terapiím a provázení výživou jsem se dostala skrze lásku k jídlu a vaření a navazující studium zdravé výživy a ájurvédy. Startovací metou mi byly zdravotní problémy, po nichž přišly zkušenosti s alternativní léčbou a dlouholetá práce sama na sobě. Doslova jsem se prodrala ze tmy na světlo a díky uvědomění si svého poslání teď můžu šířit světlo dál.

Specializace

Výživová konzultace

1.200 Kč/60min

terapie Access Bars®
+
konzultace

2.100 Kč/120 minut

balíček 3 terapií Access Bars®

5.400 Kč/3 x 120min

Platba: Hotově

„Co když je to jednodušší, než jste si kdy mysleli?“

S čím se na mě můžete obrátit?

Terapie Access Bars® jsou zvláště přínosné v případech úzkostí, deprese, při stresu, neodbytných pocitech strachu a beznaděje. Pomůžu vám s rozpouštěním bloků z negativních emocí, s odbouráním vyčerpanosti a vyčištěním vztahů s okolím i sami se sebou. Posílíme životní energie a uvolníme napětí. Zlepšíme kvalitu spánku. Tělo se uvolní a nastartuje samoléčebný proces, mnohé zdravotní obtíže se zlepší.
U dětí přínosné zejména pro lepší soustředění a snížení hyperaktivity. Jedna terapie proces nastartuje, pro viditelný okamžitý přínos jsou vhodné tři terapie za sebou.

  • Jedna terapie Access Bars® trvá 60 až 90 minut na lehátku + 30 až 60 minut konzultace.
  • Děti do 15 let platí jen 1.200 Kč (u dětí obvykle na lehátku 30 až 45 minut).
  • Balíček 3 terapií Access Bars® pro děti do 15 let za 2.700 Kč.

Nabízím také dárkové poukazy.

Oficiální informace: 

Ing. Věra Strnadová
IČ: 69755442

Objednejte se

Telefon: +420 777 861 528

    Kliknutím na tlačítko Odeslat zprávu souhlasím s tím, že Centrum Letokruh jako správce osobních údajů bude zpracovávat moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem kontaktování a zodpovězení případného dotazu, včetně zasílání nabídek a služeb. Další informace ke zpracování osobních údajů, včetně způsobu, jak odvolat souhlas, naleznete zde.