Skip links

Partneři

miele_2

Společnost Miele byla založena roku 1899 dvěma pány – Carlem Mielem a Reinhardem Zinkannem. Málokdo ví, že tato firma se původně specializovala na odstředivky mléka 🙂 Jejich ústřední motiv se stal filozofií firmy: „Vždy lepší“, což rozhodně plní až dodnes. Mít doma jejich spotřebiče je sen a asi nikdy mě nepřestanou překvapovat svou dokonalostí.

KitchenAid je vynálezce prvního domácího šlehače. Při hledání názvu pro šlehač řekla manželka jednoho z majitelů firmy Hobart Corporation větu: “I don’t care what you call it, it’s the best kitchen aid I’ve ever had” a název šlehače byl na světě 🙂 Dnes ho používají jak gurmeti, tak i profesionálové ze všech koutů světa. Já mám díky spolupráci možnost zkoumat všechny dechberoucí produkty této značky!

kitchen
gril2

Když George Stephen v roce 1952 vynalezl kotlový gril, změnil dějiny grilování. Inspirovala ho bójka na moři, kterou rozpůlil a poprvé tak vyzkoušel uzavíratelný gril. Stal se tak kontrolovatelným a umožnil rozmanitost při přípravě pokrmů. Weber má zkrátka tradici, je to originál a já jsem hrdým nositelem této filozofie 🙂

Marks & Spencer je moje vůbec první a nejmilejší spolupráce. Být ambassadorkou a kooperovat s M&S je až nepopsatelně báječné. Tato firma si je plně vědoma, co znamená kvalita, inovace a důvěra. Jejich potraviny jsou širokospektré, vysoce kvalitní a v poměru cena/kvalita velice příznivé.

food